Atopik Dermatit Bilgi Sahibi Olan Var Mı?

ayseycl

Köpeğimde atopik dermatit var. Köpek dermatologuna bile gittik ama kesin çözüm bulamadık.Cinsi king charles cavalier 7-8 yaşlarında. Bunu yaşayıp çözüm bulan var mı aranızda?

1 CEVAP

mericduygu

ben köpeğimde (pug cinsi) dermatit problemi yaşadım, veterinerimiz bir hafta süren iğne-ilaç-krem tedavisi uyguladı fakat iki sene önceydi tedavi sürecinde birebir neler kullandığını hatırlamıyorum zaten sizin köpeğinize uygun tedaviyi veterineriniz düzenlemiştir, bunun yanında bir de pro choice marka hipoalerjenik mama önerisinde bulundu, size de mamanızı değiştirmenizi tavsiye ederim