Köpeğim Hastalandı Mı Acil Yardım

Pasa2222

Dün alt sokakta bi erkek köpek buldum. 6 yavruydular fakat anneleri 4 gün önce araba çarptığı için başıboş kaldılar. Bende eve aldım dün ve gece bağırdı annesini ve kardeşlerini özlediği için.
Fakat bugün sütün içine su koydum bide ekmek her zamanki gibi yemiyor, böğürüyor yatıp uyuyor,ayaklarının üstüne koyunca kendini hemen yere atıyor ne yapmam gerek dostlar daha yeniyim. Köpek 2-3 haftalık dişleri yeni yeni çıkıyor.

9 CEVAP

Aybike00

Veterinere götürün tedbir amaçlı sadece o sebep olmayabilir hasta da olabilir daha çok küçük

Luckysmom

Tanıdıklarınıza falan sahiplendirseydiniz keşke barınağı düşünmeden önce :/

Pasa2222

Bugün iyi çok şükür yemeğini yiyiyor, dışkısıda normal geziyorda

Çok sevindim de inek sütü kediler için zararlı,köpekler içinde olmasın

Pasa2222

Evet ama sütün içine su katıyorum ara sıra yavru olduğu için düzgün yürüyemiyor daha yeni yeni öğreniyor düşüyor bazen ☺

Ben inek sütünün sulandırılsada hem yavru hem yetişkinde ihsal yapar diye biliyorum ama köpekte farklı mıdır bilmem

limis

Dişleri çıkınca kuru mama alıp ıslatıp verin. Inşallah diğer yavrulara da birileri bakıyordur

Pasa2222

Dişleri daha yeni çıkıyor 1-2 hafta sonra mamaya geçecegiz. Diger yavruları barınaka verdik telefonla aradık çok şükür

Pasa2222

İnanınki Herkese sorduk. Hayvanlar uyuz olacaklardı zaten