Kedimizi Tasmasız Dışarı Çıkarmalımıyım??

Bulut22

Merhaba hayvanseverler benim kedim var
Tüm gerekenleri biliyorum fakat kedimi dışarı tasmasız nasıl çıkartırım onu bilmiyorum.
Eğer tasma takarsam sıkılır bu yüzden kedime tasma takmıyorum dışarı çıkarırsam kaçar diye dışarı çıkarmıyorum bilen biri varsa lütfen söylesin.

5 CEVAP

Anonymus552223

Hiç cikarmayin veya cok istiyorsa da alistirarak cikarin, korkuyorlar alismadiysa. Korkunca da sizi tanimiyorlar, bir yere falan kacip saklanirsa cagirsaniz da gelmeyebilir. Sabah cok erken etrafta araba ve insna yokken alistirabilirsiniz

Urube

Sakın çıkarma kardesim. Öyle birden cıkarırsan birden korkup kaçar ve yakalayamassın. Köpekle karıstırmayalım lütfen kedi bu.

Bulut22

Tüm cevap yazanlara teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz
Kendinize ve kedinize dikkat edin...

Şimdi doğru yazdım kusura bakmayın:)

Bulut22

Tüm devam yazanlara teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz

BalliBadem

Kaçar ya korkar kaçar yada 1 kaçmaz 2 kaçmaz güvenirsin sonra pırr