Kedimin Patisi Şişti Acil

Senairems

Günün çoğunu evde geçiren ama günde 1 kere azcık da olsa dışarı isteyen kedimiz var apartman bahcesi müsait olduğu icin bahçeye de çıkıyor. Bugün sadece 15 dk falan dışarda kaldı eve getirdim ne göreyim sabah iyi olan ön patisi kocaman şişmiş. İlk başlarda üstüne basıyordu 2 saat falan geçti şu an basmıyor. Kanama ya da kırık cıkık tarzı bi şey oldugunu sanmıyorum dediğiö gibi ilk başta basıyordu şekli falan da normal. İyice baktım bi şey falan da batmamış gibi. Arı sokması falan geldi aklıma ama fotoğraflara bakıp fikir verirseniz sevinirim.

4 CEVAP

Anonymus552223

Ari sokmus olabilir

GammaLamina

Patisini ve eklemlerini kaburgasına kadar sert bastırmayacak şekilde yoklayın. Bir de tırnaklarını ve aralarını kontrol edin. Ne olur ne olmaz ateşine de bakın. Kustu mu hiç?

Senairems

Hayır hayır her seyi normaldi yemek yedi uyudu sadece ilk başlarda basıyordu sonra basmamaya basladı. Yine basıyor ara ara su an. Sadece oldukça şiş bana dokundurmuyor :(

BalliBadem

Bi şey batmış olabilir yada incitmiştir