Mars'ımın Aşılarını Yaptırmam Gerek Yardim Etmek İsteyen Gönüllüler Var Mi ?

Aydazehra

Merhaba , Marsi yakın bir zamanda sahiplendim sokağa bırakılmış çok üzgün ve mutsuzdu temizledim taradim , mama felan aldım elimden geldiği kadar bakmaya çalışıyorum ,bir çocuğa nasıl sevkatle yaklaşıklir ya bende ona bebek gibi bakıyorum , çok seviyorum fakat öğrenciyim ve aşılarını daha doğrusu bakimini yaptırırken çok güçlük çekiyorum mama alıyorum sürekli ama aşıları beni zorladı yardim etmek isteyen gönüllü hayvan dostu arkadaşlarımız varsa çok memnun kalırım , samimiyetime guvenebilirsiniz

8 CEVAP

Öğrenciyseniz masraflı olacaktır aşıları çok maliyetli tek başınıza mi yaşıyorsunuz bilmiyorum ama çok maliyetli ailenizden desteğe ihtiyacınız var yinede tek başınıza tüm aşılarını Yaparsanız helal olsun. Size ama bu kedilerin sadece yavruyken değil büyüyünce de aşıları var kızgınlık dönemindede aşıları varmış galiba. zor olacaktır. Yardım etmeyi isterdim ama maalesef tek başıma olmaz ailemin tepkisini bilemem

BalliBadem

Belediye veterinerlerinin bazı hizmetleri var ama sahiplendiği izi söylemeyin

Aydazehra

Şöyle bir arkadaşımdan duydum belediyeye götürdüğümüz zaman köpeği barınağa koyuyorlar tekrardan onlar araciligiyla sahiplendirmek için vermiyorlar dedi o yüzden cesaret edemedim

Pardon kedilerin yazmışım köpeklerin

Aydazehra

Canınız sağ olsun teşekkür ederim Mars zaten yetişkin bir köpek yavru değil , ailemde maalesef yardim etmiyor

Luckysmom

Okuduğunuz üniversitenin veterinerlik fakültesiyle konuşsanız belki yardımcı olabilirler öğrencisi olduğunuz için en azından indirim yapabilirler umarım. Aklıma da başka Bişi gelmiyor ben de öğrenciyim :(

BalliBadem

Yok orada bırakmazsam götürmezler ben kedimi belediyede kısırlaştırdım mesela git orada oturma yeri var görevli birisine de bu köpeği muane ettiricem bide yapıyorsanız aşı olsun diye zaten gözünüzün dibinde olur köpek

Aydazehra

Doğrudur haklisiniz öğrenci için zor , teşekkür ediyorum deneyeceğim