Kedim 3 Gün Veterinerde Kaldı Tedevi İçin Eve Döndüğünde Pis Kokuyordu Ne Yapmalıyım

Oğlum 3 gün veterinerde kaldı eve döndüğündr çok pis kokuyordu yıkamak zorunda kaldım ama hala kokuyor ne yapmalıyım

3 CEVAP

Sselin1

Papatya çayı ya da ev yapimi sirkeli suya taragi veya diş fircasini batirip temizleyebilirsiniz. Ama zaten kediniz bir kac gune kedini temizleyecektir.

Teşekkür ederim ama 1 hafta oldu hala kokuyo temizleniyor ama sürekli

BalliBadem

Beyaz sirkeli suyla sil bide yada papatya çayı