Kediler İçin Balkon Filesi

abdullahd

Herkese merhaba. Yeni bir eve taşınacağız, kedimiz ilk defa yüksek bir ev görecek. Şu anki oturduğumuz ev zemin kat olduğundan fileye ihtiyaç duymuyorduk ancak şimdi bana kedim için file lazım. Balkonuna yaptıran var mı? Duyduğum kadarıyla bazıları balkonlarına kargalar gelmesin diye yaptırıyormuş, şeffaf renkte olduğunu ve hiç farkedilmediğini duydum. Hatta Samsunda genelde her balkonda olurmuş. Kendi evinde kullanan var mı? Nereden alabilirim? Herhangi bir site veya mağaza önerebilecek var mı? Teşekkürler

9 CEVAP

ballokumu

*******ta şeffaf olanda gözüm var. Ben de yapmak istiyorum

ballokumu

Ben geçen bir fileci gördüm letgoda. Böyle nasıl desem böyle kalın beyaz fileler olur ya. Ha aynen öyle bir file yapıyorlardı. Bebek kedi köpek falan yazmışlar. 100 lira civarı bir balkon. Ama file çok göze batıyor karar veremedim o yüzden.

ballokumu

Kuş filesi olarak geçiyor

ballokumu

Üst kornişe takılıyor peki alt ne oluyor. Ama kurulum açısından daha pratikmiş

abdullahd

Ben güvenemiyorumm :/ o yüzden yaptırmış olan var mı merak ettim

abdullahd

Onu söylüyorum işte kuş filesiymiş. 100 çokmuş ama değer yani. Kuş filesi olarak aratayım belki bulurum saolasın

abdullahd

Ben daha çok böyle bir şey bakıyorum ama https://m.***.com/balkon-filesi-kus-filesi-kedi-filesi-sineklik-bocek-onleme-agi-P347614186?UZUNLUK+SEÇİNİZ=0%2C50+METRE&YÜKSEKLİK+SEÇİN=0%2C50+METRE&gclid=Cj0KCQjwrpLoBRD_ARIsAJd0BIXxdEvv6MiFp8TbyzZLRQDAFuW12Zb_6J4n6JV3tUSyG8f5iXnzNPMaAgiaEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

abdullahd

Dubel var altta dubel takılıyor galiba