Kedi İçin Kuru Şampuan

aslituuran

Kendiniz için kullandığınız ve önerdiğiniz durulama gerektirmeyen şampuanlar var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

Suerk

Trixie kuru şampuan kullanıyorum. Çok memnunum. Kedim günde 2 saat bahçede geziyor. Ben de ara sıra kuru şampuanla temizliyorum oğlumu. Sizin kediniz dışarı çıkmıyorsa ayda 1 kez yapsanız bile yeter. Köpüğü kürküne elinizle iyice yayacak sonra da tarayacaksınız. Hafif ve hoş bi kokusu var.