Cocker Cinsi Kızımın Dişlerini Fırçalamak İstiyorum

ceviktesla

Cocker cinsi kızımın dişlerini fırçalamak istiyorum, fakat hangi diş macunu nu kullanacağımı bilmiyorum önerdiğiniz bir marka varmı? İnsanların kullandığı macunları yazmayın, insanlarla köpeklerin ph değeri farklı olduğu için zararlı olabilir.

5 CEVAP

sirindostum

Evet sakın insan diş macunu kullanmayın . Bobo diş macunu , trixie diş macunu gibi markaları denemiştim köpeğimde . Bu markalar iyi . Kullanımından pişman olmazsınız . Eğer yumuşak uçlu diş fırçanız varsa fırçalayabilirsiniz . Ama sakın sert uçlu kullanmayın . Diş eti kanarsa çok zor durdurulur .

izzy

trixie iyi markadır setini alabilirsin baya idare eder biz onu kullanıyoruz çokta memnunum

ceviktesla

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/trixie-kopek-dis-bakim-seti.html bunu alayım o zaman çok teşekkür ederim marka konusunda bilgim yok pek o yüzden emin olmak istedim :)

nurikurt

çok kolay

ceviktesla

Teşekkür ederim yarın vericem siparişi :)