Kedim Kusuyor Yardim Lutfen

lokum478

Arkadaslar kedim beslenme sonrasi kusuyor ve cok halsiz yuksekten dusme sonrasi boyle oldu rontgeninde lordos denilen omurga egriligi gozuktu surekli toplanarak sirti yuvarlak sekilde pozisyon aliyor 3 tane veterinere gittim ama bisey gozukmuyor kabizlik var denildi lavman uygulandi ama hala eskiye ragmen kusmalari yogun olmasada devam ediyor. Sirtini duzelttigim zaman eliyle tepki veriyor ayni seyleri yasayan varmi yardim edib lutfen mide ilaci antepsib surup ve duphalac verildi sindirimi icin agzindan salyalar geliyor vermeye calistigimizda

1 CEVAP

Shokimurti

Benim hiçbir bilgim yok geçmiş olsun inşallah iyileşir tez zamanda