Kediler

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır annemi eve kedi almaya ikna etmeye çalışıyorum babam tamam anneni ikna et diyor ama annem evde hayvan istemiyorum diyor herşeyi ile ilgilen em diyom yemin diyom yok yine ikna olmadı ne yapsam olmadı sorumluluk sahibiyim evdeki ev işlerinde ben yapıyorum ama annem yine ikna olmuyor tüyü dökülür falan diyo ne yapmalıyım

3 CEVAP

Shokimurti

İleride tüyü çok döküleceği zamanlar gelecek, eger anneniz bu konuda hassas ise bence fazla zorlamayın çünkü tüyü yüzünden evden gitmesini isteyebilir. Sizin için üzücü olur çünkü kedinize alıştıktan sonra bırakmak zor gelir.

Eğer yaşın küçükse anneni zorlam.Arkadaşın dediği gibi tüyler nasıl dökülecek nasıl.Kızgınlığa girirsede. Ahane bulup atara sokağa.Diyelşm ki aşdın ama kurtulmak isteyecek.Onun için herşeyimi feda etmelisin.Şimdi uzun uzadıya anlayamayacağı ama büyüyünce al .çünkü sahipleneceğin bir CAN

BalliBadem

Tabiki seni tanımıyorum ama arkadaşların dediği gibi annen atmak isteye bilir ve sende sorumluluğunu kaldırmaya bilirsin bunun kızanı var maması var hastalığı var kum temizliği var ısırması tırmalaması baharda aşırı Bi tüy dökümü var taraması var veteriner kısırlaştırması iğnesi hem maddi hem manevi bir yük hemde kedilerin karakterleri birbirlerinden çok farklı huyu suyu hoşuna gitmeye bilir o zaman napıcaksın yani evet ben maddi ve manevi tüm sorumluluğunu hallederim ailem atmaz 15_20 sene boyunca her gün tuvaletini temizlerim diyorsan al yoksa Bi heves alıp atma çocu