2.5 Aylık Kedim Ölmek Üzere

DaemonBlack

2.5 aylık kedimde 1 aydır ishal sorunu vardı. Parazit olduğu düşünüldü veteriner iyileşme sürecinde dedi daha 1 hafta önce ama belli ki sorun farklıymış,bu akşama doğru halsizdi ve aniden bacakları tutmamaya başladı yarım felçli gibi oldu. Buradan dönüş olmasının zor olduğunu biliyorum,ancak en ufak umut olabilecek tavsiye benim için önemli. Buna ne neden olmuş olabilir? Gençlik hastalığı olabilir mi? Veterinere şu an götürme imkanım yok çünkü şehir dışındayım. Artık buradan dönüş olacağını da sanmıyorum ama dediğim gibi çaresizim şu an.

16 CEVAP

DaemonBlack

BalliBadem

Pirinç suyu iyi gelebilir ishale

Keşke o aşamada olsam ama kedim öldü. Ölmeden kısa bir süre önce patates püresi yapıyordum ama vermek nasip olmadı.

dlwlrma

Sizi çok iyi anlıyorum..Benim sokaktaki kedim ölmüştü ve benim haberim yoktu.Bir gün bahçede cansız bedenini görüm ve üsteilik hamileydi.İlk günler yorganımı kıvırır yatak gibi yer yapıp onun yanımda olduğnu hissederdim.Belki de şuan benim yanımdadır.Şuan gerçekten adınıza ÇOK üzüldüm.O acıyı yaşamayn anlamaz

Küçüklükten beri birçok hayvanım öldü. Bir hayvanseverin kaderi üzülmek maalesef... Teşekkürler desteğin için.