2.5 Aylık Kedim Ölmek Üzere

DaemonBlack

2.5 aylık kedimde 1 aydır ishal sorunu vardı. Parazit olduğu düşünüldü veteriner iyileşme sürecinde dedi daha 1 hafta önce ama belli ki sorun farklıymış,bu akşama doğru halsizdi ve aniden bacakları tutmamaya başladı yarım felçli gibi oldu. Buradan dönüş olmasının zor olduğunu biliyorum,ancak en ufak umut olabilecek tavsiye benim için önemli. Buna ne neden olmuş olabilir? Gençlik hastalığı olabilir mi? Veterinere şu an götürme imkanım yok çünkü şehir dışındayım. Artık buradan dönüş olacağını da sanmıyorum ama dediğim gibi çaresizim şu an.

16 CEVAP

limis

Ben de bademi kaybetmiştim gençlik hastalığından sabah ezanına kadar anca dayanabilmişti yavrum. Başınız sağolsun gerçekten çok illet bi hastalık

Anonymus552223

Basiniz sagolsun. Kucuk kedilerde oluyor boyle seyler maalesef. Belki de teshis dogrudur ama iyilesememistir.

dlwlrma

Sizi çok iyi anlıyorum..Benim sokaktaki kedim ölmüştü ve benim haberim yoktu.Bir gün bahçede cansız bedenini görüm ve üsteilik hamileydi.İlk günler yorganımı kıvırır yatak gibi yer yapıp onun yanımda olduğnu hissederdim.Belki de şuan benim yanımdadır.Şuan gerçekten adınıza ÇOK üzüldüm.O acıyı yaşamayn anlamaz.

Rkandu11

Allah geride kalan bütün yavrularımıza sağlık , sıhhat versin. Çok üzüldüm , benim kızım da 2.5 aylık oldu. Onu çok seviyorum ve gözümden sakınıyorum. Allah benim ömrümü kızıma versin , çok üzücü bir durum :((

dlwlrma

@DaemonBlack birşey değil :(

Şehir dışındaysanız bulunduğunuz şehirdeki vete gidin.Evinizin olduu şehir olmasada daha iyi veterinerler de bulablirsin orada.

DaemonBlack

Maalesef şu an kullanabileceğim bir ulaşım aracım yok. Zaten kedide de yolculuk kaldırabilecek durum yok...Bilinci yerinde değil gibi vücudu kasılıyor ve istemsiz miyavlıyor. Çok ani oldu bu. İyileşiyor diye düşünürken aniden yığıldı :(

Veteriner arasanız .Google da özellerin numarası vardır.Bence acilen. Veterinere gitmelisiniz

limis

Kedinizin bacaklari tutmadi neden bulundugunuz yerde başka veterinere gitmediniz acaba? Belli ki yanlış bir teşhis yapılmış. Yavrunuz gençlik hastalığına yakalanmış. Tam da şu aralar buna karşı aşılanması gereken zamanlar. Maalesef tedavisi cok zor. Iyilesme oranı tedavi yapılsa bile %51 falan. Acil bi yere goturmezseniz kaybedeceksiniz.

DaemonBlack

Konuyu açmadan 30 dakika önce falan oldu bacağıyla ilgili durum. Veterinere baktırdığımda 1 hafta önceydi. O zaman bana iyileşme sürecinde olduğunu söyledi. Acil götürmek isterdim ama elim kolum bağlı. Köy yerindeyim tanıdık da yok arabası olan. Keşke hemen götürebilsem ama elim kolum bağlı...

Otobüs?Taksi?Minibüs?Yaya?

DaemonBlack

Kedi öldü maalesef. Yanlış teşhisten dolayı çok ani oldu...Şu an başka bir şey yazmak istemiyorum aşırı üzgünüm

BalliBadem

Pirinç suyu iyi gelebilir ishale