Kedim Çiçek Saksısına Çişini Yapıyor

Kedim annemin çiçeğinin içine çişini yapmaya başladı
Bunu nasıl unutturabilirim
Saksı çok büyük toprağı eşeleyip yapıyor
kendi kumu temiz ve ulaşılabilir neden yaptığı ya da nasıl çözüm üretebileceğimi tam bilmiyorum
Şu kedi uzaklaştırıcı spreyden almayı düşünüyorum faydası olur mu?

6 CEVAP

Yavru mu?

Kum eğitimini onu oraya götürerek yada kumuna catnip sıkarak onu oraya yönetebilirsiniz.

Yavru yani şu an 10 aylık. Kum eğitimi var aslında. Şimdi de gidip kumunu kullanabiliyor ama bu kaçamağını da fark ettim

Kuma catnip sıkarsanız oraya daha çok gitmek isteyecektir

BalliBadem

Kızıp uzaklaştırın zamanla istemediğinizi ankar

Anonymus552223

Annemi oyle bir saksisi varmis, bos durunca kedi işiyor diye içine patates ekmis:) simdi giremiyormus

Orta boy beyaz taşlarla saksının üzerini kaplayabilirsiniz.