Yavru Kediyi Isırmaktan Nasıl Vazgeçirebiliriz??

bozelvan

Evimizde misafir olan yavru kedi çok fazla ısırıyor. Onunla oyun da oynuyoruz. Ancak yanında yürümek ve hareket etmek neredeyse imkansız. Böyle giderse sahiplendirmemiz de zor...alan geri verebilir....ne yapabiliriz? Acil önerilerinizi bekliyorum.

3 CEVAP

Anonymus552223

Sabirli birini bulun. Hepimizin kedisi asagi yukari boyleydi. Pek mumkun degil kucuk kedileri degistirmek bir iki yasina kadar boyleler genelde

Gamzessven

Yavruyken gayet normal bu hareketler. Büyüyeceğini ve geçici süre böyle ısırdığını anlayabilecek birini bulun

BalliBadem

Arkadaşlar iyi demiş birde su spreyi taşıyın yaparsa kafasına biraz uzaktan su sıkın hayır diyin ama bebekken normal dişi kaşınıyor dur spreyi büyüyen kadar önermem yinede