Kedim Başını Öne Eğip Öksürüyor Tüy Ama Neyse O Bir Türlü Çıkaramıyor Sebepleri Nelerdir Arkadaşlar

Altanariz

Kedim başını öne eğip oksuruyor bir şey çıkartmaya çalışıyor ama çıkmıyor sebepleri nelerdir önerileriniz nelerdir tşkler syglar

4 CEVAP

Gamzessven

Tüy yumağı için malt macun kullanıyor musunuz? Kullanmıyorsanız hemen ondan alın tüy kusmaya çalışıyorsa rahatlatır kedinizi

Altanariz

Gamze hn macun hayır kullanmıyorum ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım siz ne tavsiye ediyorsunuz hangi malt macunu tavsiye ediyorsunuz syglarimla

Gimcat alabilirsiniz onun fiyatı fazla gelirse zoovital alabilirsiniz.

BalliBadem

Çimen alın yada verin rahatlatır