Evde Yalnız Kalma Olayı?

zeuscat

Merhabalar benim ağustos gibi 5 günlük bir tatilim olacak kedim de o zaman 3.5-4 aylık olacak. Bazı odaları kapalı tutup çok mama ve su koyduğum zaman kalabilir mi? Komşumuz da gitmezse anahtarı bırakırız fakat onun da gitme ihtimali var.

5 CEVAP

BalliBadem

5 gün bebek için fazla komşu kesin gelmezse sıkıntı

Kontrol etmeye biri gelmeli mutlaka.

Zynpkck

5 gün yanlız olmaz en azında iki güne bir birinin gelip kontrol etmesi gerekiyo ne kadar çok su koyarsanız koyun dökebilir mamayı iki günde bitirebilirki kediler çok seçici hayvanlardır bayat mamayı yemeyebilirler en azından kuzeniniz yada bi arkadaşınız iki güne bi gelip kontrolünü yapsa biraz oyun oynasa çok iyi olur hem sizin içiniz rahat eder hemde kedicik güvende olur :)

Leyl003

Henüz çok küçük olduğu için 5 günlük yalnız kalma durumu sakıncalı.. tanıdığınız bi kişiye emanet etmek veya kontrol edilmesini sağlamak daha iyi olur..

Hbbm

5 gün sakıncalı olabilir...