Yavru Kedimin Poposundan İp Çıktı

oguzhan817

1.5 ay civarı yavru kedim az önce kakasını yaptı biraz kalmıştı poposunda ıslak mendil ile alayım derken çektim uzun bir şekilde ip geldi koşup oynuyor bir sıkıntısı yok gibi duruyor sizce ne yapmalıyım

6 CEVAP

Yanlışlıkla ip yutmuş olabilir yada çok küçükse bebeklerde ilk doğdukları da kordon olurya oda olabilir ama tuvaletinde çikicani sanmıyorum bence ip yutmuş olabilir.

Evet büyük ihtimalle ipi yuttu çok küçükse anlamaz

oguzhan817

tırmalama ipi sanırım poposunda çok az dışkı kalmıştı tutup çektim ipte geldi zaten

LIGHTNING

ip olmayabilir parazit uygulaması ne durumda

Dnamdar

muhtemelen oyun oynarken ya da yemek yerken hoop yutmuştur endişelenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum ama vete danışmakta yine de fayda var tabi

İp uzunsa sizin ipi çekmeniz bağırsaklarda yara yapmış olabilir. Veterinere göstermekte fayda var.