Disari Cikma

Seak

Kedim surekli disari cikmak istiyor kapinin onune gecip durmadan bagiriyor. Bende dayanamayip çıkarttım bahcede gezinip geliyor. Asilari yapili ama mikrop kaparmi diye korkuyorum bi sorun olur mu ?

2 CEVAP

limis

En basitinden pirelenir. En kotusu kaybolur araba falan carpar allah korusun birakmayin disari. Bir suru tehlike var disarda. Kısır değilse kısırlaştırın azalır dışarı cikma istegi.

BalliBadem

Dışarıda Bi tehlike yoksa aşılarını düzenli oluyorsa ve kedinize güveniyorsanız gezsin çocuk ne güzel bizimki dursa bende istiyordum ama olmadı