Çok Acil Yuva Lütfen Yardım Edin

aybukeed

İstanbul’daki 9 aylık, tuvalet eğitimli, oyuncu kedime geçici ya da kalıcı yuva arıyorum. Sokaktan dövüldüğü için almıştık bırakamadık ama artık bırakmamız gerekiyor memleketlerimize dönüyoruz. Lütfen Salı’ya kadar bulmamız gerekiyor. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. 05350458808

5 CEVAP

BalliBadem

Sahiplendim yerine yazarsanız daha iyi olur

aybukeed

Oraya da yazdım fakat cevap gelmedi, acil olduğu için Buraya da yazdım. Teşekkürler.

Anonymus552223

Sahiplendiremezseniz ne olacak:(

Anonymus552223

Aslinda kisirlastirsaniz hic zor olmaz bakimi gittiginiz yere goturursunuz. Kisirlastirmadiginiz icin bakmakta zorlaniyorsunuz

aybukeed

Gidişimi iptal edeceğim..