İzmirde Aşı Fiyatında Yardımcı Olabilecek Veteriner

Aspapilik

İzmirde 4 tane baktığım sokak kedim var aşılarını uygun bir fiyatla yapabilecek veteriner arıyorum hepsi 1 yaşından küçükler yardımcı olabilecek veterinerler varsa lütfen yazsın arkadaşlarını fipten kaybettiler( öyle düşünülüyor) onlara da bir şey olsun istemiyoruz şimdiden teşekkür ederim

8 CEVAP

limis

Belediyeler yapıyor diye biliyorum ben. Yardımcı olurlar götürürseniz

Aspapilik

Götürdüm fakat çok hasta olurlarsa iç parazit aşısı yapıyorlar sadece karma aşıya vs de ihtiyacım var

Tam1cat

Hüseyin olgun diye bir veteriner var. Götürmeniz de gerekmiyor kendisini arayın geliyor zaten. Fiyat konusunda da bayağı uygun. Sokak kedisi derseniz ücret bile istemediği oluyordu. Ben uzun zamandır gitmiyorum o beye izmir dışında olduğum için ama kardeşim kendilerinin aşılarını ona yaptırıyor. Alt ve üst komşumuzun da kedisi var. Arıyoruz geliyor. En son şubatta 2 kedime uçağa bineceğimiz için kuduz ve iç dış parazit yaptırdım, 5 adet damla aldım diğer kediler için ve bir de 2 kedi için sağlık raporu. 220 lira vermiştim.

Aspapilik

Çok teşekkürler

Tam1cat

İzmir üçyol altıntaş tarafında kliniği ama klinikte bulmanız biraz zor. Çeşmeden menemene her yere gidiyor. Ev hayvanı sokak hayvanı ayrımı yapmaz. Genelde sokaktaki yaralı hayvanlar için arıyoruz anında gelip alıyor. Kısırlaştırma konusunda ben orayı tercih etmiyorum çünkü Hüseyin bey erkek kediyi evde kısırlaştırmayı doğru buluyor ama aşı konusunda sıkıntısız. Aşıya izmirde olduğumda yine oraya götürürüm. 05422627988 cep telefonu numarası da bu. Hüseyin Olgun dediğim gibi, Olgun Veteriner Kliniği. Ararsanız ve sokak kedisi derseniz yardımcı olur

Aspapilik

Yarın arayacağım cidden çok teşekkürler büyğk yardımınız dokundu

Tam1cat

O beyi sık sık aramanız gerekebilir çünkü ciddi anlamda bayağı yoğun çalışıyor. İnşallah müşteriye doyan esnaf rahatlığına girip prensiplerinden ödün vermemiştir. İşine yarasın yeter :)

Aspapilik

Umuyorum ulaşabilirim