Lütfen Okuyun Tüylerden Gına Geldi Artık

Nossen

Şu mevsimsel tüy dökme olayı kaç ay sürüyor ne kadar sürüyor ya temmuz ayına girecez halen yığınca tüy döküyor kalitesiz mamada kullanmıyorum 2 aydır matisse kullanıyorum daha iyisine malesef bütçem elvermiyor olabildiğince furminatorle taramaya çalışıyorum taratmıyorda tüm kollarımı kanatıyor bıktım artık hastalık gibi bir durumuda yok nedir sebepleri ne yapabilirim evin her yeri üstüm başım tüy oldu aynı sorunu yaşayanlar yazarsa sevinirim ne almam lazım başka bir tarak bir başka birşey en azından nasıl azaltabilirim

10 CEVAP

limis

Baz kediler öyle. Benim bir kedim sanki hiç dökmüyor. Diğeri bütün yıl döküyor gibi hissediyorum. Ek vitamin falan kullanabilirsiniz tüyler için. Her kedide ise yaramıyor ama denemeye değer.

BalliBadem

Biraz da kedinin yapısıyla alakalı

LIGHTNING

Mevsimsel tüy dökümü kış mevsimine kadar devam edecek ☺️ Günlük normal tarama haftalık furminatör diğer şartlar mama kalitesi sabitse

dlwlrma

Furminatöre catnip sıkarsan bir nebze şe urr

dlwlrma

İşe yarar

Gamzessven

Vetoskin vitamin kullanabilirsiniz. Ya da sarımsaklı tabletler var onlar da azaltıyor tüy dökümünü *********dan almıştım ben

PsLuna

Tüy ve cilt sağlığı için kullanılan ödül mamaları ve maculanlarla desteklemeniz faydalı olur.

Poncikbey

Supercoat Kediler İçin Tüy & Deri Desteği ürününü bir inceleyin derim, iyi olduğunu duymuştum.

BalliBadem

Tahmin vermek azaltıyor mu azaltıyorsa tüy dökümü artınca veriyim

BalliBadem

Vitamin olucaktı