Disi Kedimin Sirtinda Kabuklu Bisey Farkettim

Tmer

Dun disi kedimi oksarken sirtin da bisey farkettim fotograf gonderiyorum yardimlarinizi bekliyorum

2 CEVAP

Muhtemelen patisiyle orasını çizmiş daha sonra da kabuk bağlamış. Önemli bir şeye benzemiyor

dilekz

Bence de çizik kabuk tutmuş. İki kediniz varsa veya kediniz sokağa çıkıyorsa oynarken (ya da kavga ederken) de yapmış olabilirler. Takip edin büyüme, şişme, iltihaplanma vb. durum gözlemlerseniz veteriner hekiminize danışmanızda fayda var. Eğer whatsapp üzerinden iletişim kuruyorsanız bu fotoğrafı da veteriner hekiminize gönderebilirsiniz. En azından önemli bir şey olup olmadığını söyler içiniz rahat eder. :)