Kedim Kaçtı

selveroglum

Ben narlıderede oturuyorum. Bugun kedimi arkadaşıma bıraktım Bornovada. 3 katlı bir ev. Evden kaçmış. Nereye gitti hiç bilmiyor. Aramış bulamamış. Elim kolum bağlı. Sabah gidicem ben de aramaya. Bulabilir miyim? Nereye gitmiş olabilir. Hiç bilmediği tanımadığı yerrrrrr. Lütfen yardımm acilllll.

2 CEVAP

z-liyya

Nasıl kaçmiş düşmüş mü ? Kaybolduğu yerden çok uzaklaşmamıstır o olan yerlerde illaki gizli yerlere saklanmıştır karanlık yerlere onu bulman ıcın gece araman gerekıuor ozaman cıkıyolar benım kedimde o sekılde bulmuştum inşallah bulursun

selveroglum

bulundu sağol dostum