Bakar Mısınız?

Ayse_naz_G

Temmuzun ilk iki haftası annemler izin aldı ve İzmir-Çeşme tarafına gideceğiz. Aksaray'da oturuyorum ve yolumuz uzun olacak,Çimen'de bizimle gelebilir mi?Arka koltukta abim ve benle gelecek tuvalet,su,yemek için molalar vereceğiz sık sık. Durabilir mi sizce? Giderse de denize nasıl sokacağımızı bilmiyoruz ödül maması,oyuncakla vs. girer mi sizce? Ve son olarak kilo vermesi gerek yaklaşık 20-25 kilo oldu,ödül maması ile duruyor ve marka marka bakıyoruz,deniyoruz ama en kalitelisini pek bulduğumuz söylenemez. Önerebileceğiniz çok pahalı olmayan ödül maması veya bisküvisi var mı?Yanıtlarınız için şimdiden Teşekkürler :)

19 CEVAP

Ayse_naz_G

Arkada biz olacağız zaten tuvaletinide yapmaz öğrettik,şu kemermi nedir ondanda var zaten.

Köpekler yalnız kalmaktansa sahipleriyle gezmeyi tercih ederler. Bu yüzden yanınızda götürmeniz daha iyi olacaktır. İyi ödül maması olarak ya ev yapımı olarak kendi hazırlayıp satanlar var onlardan alabilirsiniz ya da direkt kendiniz yapabilirsiniz. En iyisi böyle olacaktır.

Daha önce hiç köpek ödül maması yapmadım ama internette bulabilirsiniz tarifleri.

Ayse_naz_G

Peki bildiğiniz bir tarif varmıdır?

GimDog iyi diye biliyorum.Kedi iyi köpekte iyidir

minnoskoss_123

Arabada durabilir. Köpekler için araba koltuğu mu tasması mı ne işte öyle bir şey var, zorluk çekeceğinizi düşünürseniz bakın derim. Suyu seviyorsa kendi isteyi ile bile girebilir. Fakat ilk başta yanında durun, tasmayla sokun çünkü korkabilir.

Ayse_naz_G

Teşekkürler :)