Belediyeler

minnoskoss_123

Merhaba sokakta gönüllü olarak baktığımız yavru kedimizin (2-3 aylık) aşılarını yaptırmak istiyoruz. Belediyeye götürmek istiyoruz. Belediye tüm işlemleri ücretsiz yapar mı? Aslında ücretli yada ücretsiz olması pek fark etmez fakat ücretsiz olursa maddi açıdan daha iyi olabilir. Yaptırırsak da geri alır mıyız? Kanunlara göre bu zorunlu fakat vermezlerse ne yapmalıyız? Nereye şikayet edebiliriz?

4 CEVAP

Anonymus552223

Sadece kuduz asisi yapiyor bizim belediye, o da 6 aydan sonra yapilir

Evet belediyeler sadece kuduz aşısını yapıyor maalesef özel kliniğe götürmeniz gerekecek.

BalliBadem

Belediye kuduz kısırlaştırma ve teşhis tedavi yapıyor

minnoskoss_123

Tamam teşekkürler:)