Kedim Doğuramıyor Ve Erkek Kedinin Arkasından Gidiyor..

Just_Midas

İyi akşamlar.. Kedim doğum yapacak, kesesi falan gözüküyor ama sonra ıkınmayı kesiyor.. Yaklaşık 3 saattir durum böyle.. Ve erkek kedimi ayrı odaya koymama rağmen dişi olan sürekli onu arıyor, bi odadan diğerine karşılıklı bağırışıyorlar.. Yan yana getirince de erkek hemen enseden ısırıp üste çıkmaya çalışıyor.. Dişi kedim hamilelik döneminde kızgınlıkta olabilir mi? Ya da bu durumda yan yana mı ayrı odalarda mı tutmalıyım?

9 CEVAP

Just_Midas

2 tane sağlıklı yavrum var şu an.. Ölü doğum ya da anne tarafından dışlanma durumu olmadığı için aşırı mutluyum.. :) Bugün ikinci gün ve ikisinin de beslenmesi ve hareketleri güzel.. Dün gece anne yavruları doğum yaptığı yerden alıp çekyata taşıdı.. Evde zaten iki koltuk vardı, biri artık onların.. :) İlk kez torun sahibi oldum ve mikemmell bi duygu.. :):):)

Gamzessven

Bir veteriner görüşü aldınız mı? Doğumu kolaylaştıracak bir şey önerirdi belki. Yazık çok zorlanıyordur şu an.

dlwlrma

Umarım birşey yoktur.Gelişmeleri haberdar edin :((

dlwlrma

Ayy çok sevindim :))))

Just_Midas

Valla bende.. :) Öğle aralarında ve iş çıkışı koşa koşa eve geliyorum.. :) Tabi baba ayrı odada, onun da yanına gidip, gönlünü alıyorum, sonra hooop yavruların yanına.. :) Bi de anne nasıl nazlı, nasıl ilgi istiyo.. Salondayken illa yanıma gel beni sev diye miyavlıyo.. :) Diğer koltuğa geçtiğim gibi başlıyo yine miyavlamaya.. :):):):)

Just_Midas

Edit: 2 yavrumuz oldu, ancak 3.yü hâlâ doğuramadı.. Dün 20:00'dan beri devam ediyo..

Just_Midas

Ya bi sıkıntı var, ya doğum sonrası şişliği ben yavru sandım.. Şimdi gidiyorum veterinere..

Just_Midas

Merhabalar.. Veterinere gittik, röntgen çekildi ve başka yavru olmadığını söyledi..

Just_Midas

Yani sabahın 5'ine kadar boşuna beklemişim..