Kedimin Poposundan Sarı Beyaz Sıvı Geliyor

glsmorhn

dişi kedimin poposunu silerken sarı beyaz bi sıvı geliyor. Kedim 1 yaşında ve 1 ay önce kısırlaştırıldı. Bu günlerde tüyleri aşırı dökülüyor ve dün kustu. Küçüklüğünden beri poposunu düzgün yalayamadığından nemli bir bezle biz siliyoruz. Fakat bugün poposunu silerken ara ara poposundan sarı beyaz bir sıvı geldi. Sildikten sonra tekrar geldi hatta fışkırarak geldi. Korktum açıkçası nedendir acaba?

4 CEVAP

BalliBadem

İltahap olabilir

Rahim iltihabı diye düşündüm ama kısırlaştırmışsınız. Bilemiyorum başka ne olabilir idrar yolu enfeksiyonu da dişilerde pek görülmez. En iyisi bir an önce veterinere gitmek. :/

dlwlrma

Bence de vete git

Eienn

Malt kullanıyormusunuz bende de oldu vermeyi kestim düzeldi gibi oldu