Tedavisi Var Mı?

Beyzanurtzlk

Metrobüsün önünde hep bu kedi var gittikçe tepesinde ki tütler bu şekilde dökülüyor yaşayan var mı tedavisini biliyor musunuz?

10 CEVAP

Büyük ihtimal mantar olmuş. Tedavisi var tabiki. Veterinere goturebilirseniz yardımcı olur

Gozdetemizel

Mantar gibi.ecosin kullanin

Beyzanurtzlk

Veterinere götürmem mümkün değil bütün gün çalışıyorum bugün izinliydim başka kediler götürdüm... bunun kendi başıma yapabileceğim bir tedavi yok mu?

Arslan00

Kendi başınıza yapabileceğiniz bir şey var ve en etkili yöntem düzgün insanlıktan nasibini almış adam gibi bir veterinere götürüp sokakta buldum ve en uygun en ucuz yöntem ile tedavi etmek istiyorum ne önerirsiniz diye sormak burdan resimle net tanılar koyulmaz vet inceler bakar en uygun yöntemler tavsiyeler verir

Evet mantar gibi görünüyor ve mantar tedavisini biz kendimiz yapamayız. Mecburen veterinere götürmeniz lazım.

Beyzanurtzlk

O zaman bu yavrucuğu salı gününe kadar bekleteceğim

ballokumu

Mantar tedavimi kendim yaptım açıkçası herkes de kendi yapıyor

Beyzanurtzlk

Nasıl yaptını acaba

patibik

mantarlı bölgeye birazcık baticon sürüp kurumasını bekleyin yalamamasını sağlayın en azından veterinere gidene kadar (başka bir sorun değilse) beklememiş olur zavallıcık zamanla geçiyor zaten

Uranus1

Takip edin o bölgeler nemli mi kedi sürekli o bölgeleri yalıyor mu bunlara dikkat edin büyük ihtimalle egzamaya benziyor beklazon pomad kullanabilirsiniz