Royal Canin Mama?

zeuscat

Merhaba arkadaşlar kedim 3 aylık ve royal canin mamasıyla besleniyor. Yalnız dün petshopta ‘mother and babycat 34’ mama kalmamış onun yerine ‘kitten 36’ aldım. Sıkıntı olur mu? Sonuçta o da yavru kedi maması?

9 CEVAP

Gamzessven

Evet belki sorunuzun cevabı değil ama ben de elinizdeki paket bitince başka mamaya geçmenizi tavsiye ederim. Burada her zaman söylendiği gibi nd,acana,orijen,matisse gibi

dlwlrma

Acana,Orijen,Nd,britcare,bozita,matisse,golosi dışına çıkma.Bütçen uetetsa Acana Orijen Nd olmadı matisse britcare bozita olmadı golosi

Sselin1

Temur dogukan pro choicenin icerigini inceldiniz mi. ? Et yerine protein tozu iceriyor. onun yerine golosi veya matisse yi bir inceleyin isterseniz.

ödediğiniz miktara göre mama kalitesi oldukça düşük o paralara içeriği çok daha güzel **********lar mevcut, ben pro choice kullanıyorum güvenle tavsiye edebilirim

RoyalCanün e yaklaşma

O mamadan Allah korusun.Büyğk korkumuz.O paraya daha iyi mamalar va3

Sorunuzun cevabı olarak sıkıntı olmaz diyorum. Ancak royal canin gerçekten iyi bir mama değil. Avrupada yapılmış bir araştırma sonucunu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. https://www.instagram.com/tv/ByTMXQvh7R5/?igshid=15tusq3pwbcg4

minnoskoss_123

RC mi? Hayır sakın almayın.