En Güzel Hangisi Kokuyor

Dondurmacik

Proline kedi kumu alıcam sizce hangi kokuları almalıyım Lavanta portakal sabun baby

7 CEVAP

Deliladilan

üzgünüm ama hangi kokuyu alırsanız alın sadece kedinizin dışkısının ve idrarını kokusunu alacaksınız çünkü koku hapsetme olayı sıfır! size reflex aktif karbonlu olandan ya da mırmır kedi kumu önermek zorunda hissettim. umarım bütçenizi aşmıyordue gerçekten günlerce temizlemeyin konu olmuyor (beniimki kapalı tuvaletti ona göre söylüyorum)

LIGHTNING

Hepsi kaka ve idrarla birleştiği zaman bir cümbüş yaşanıyor bu yüzden bir önemi yok koku çeşidinin :)

Gamzessven

Proline cidden baya tozlu. Bi de gerçekten hangi marka olursa olsun kokuluları çişle karışınca bi tuhaf oluyor sadece çiş kokmasına razı olacak duruma geliyorsunuz. Boşuna hayvana parfüm koklatmanın bi anlamı yok kokusuz kullanın bence direkt.

dlwlrma

Bence de kokusuz.Ben reflex kullanıyorum ve memnunum şuan.

Merloli

Kokulu olunca pekte fark etmiyor öneri sormamışsınız ama bende mırmır kullanıyorum ve beğeniyorum, öneririm.

Esosh08

Prolinenin marsilya sabunlu olan güzel kokuyu da iyi hapsediyor tabi yine de düzenli tuvalet temizliği en güzel cözüm

dlwlrma

Ben reflex ye mırmır da kullandım.Reflex bulmak zor oluyor bazen.Mırmır bulmak çok daha kolay.Üstelik kaliteli.@Esosh08 in dediği gibi en güzel çözüm o :)