Kedim Fayansta Doğum Yaptı Acil

Eienn

Kedime kutu dolap içi vs 3 4 yer yaptım fakat banyonun fayansında doğurdu yavrular üşürmü taşıyımmı yoksa hiç ellemeyim mi.

6 CEVAP

Sudeckmkc

Hiç olmazsa yere bi örtü serin fayansın soğuğunu alsın az da olsa

Fayansın üstünde üşüyebilirler. Banyoya kutu koyun oraya götürün yavruları annesi de gelir.

Eienn

Denedim fakat tutup götürüyor

dlwlrma

Evet bence de üşürler.Fakat geri götürüyordu kutuyu tam o noktaya koyun yada annenin ve yavruların kokusu olan birşeyi kutuya koyun.

dlwlrma

Durum nedir ?

Suerk

Ev sıcaksa serinlemek için yapıyor olabilir kedi. Battaniye yerine daha serin bi kumaş deneyin bence kutulara.