Şampuan Ve Islak Mendil

pugkaan

Merhaba arkadaşlar, Pug cinsi köpeğim için hangi şampuanı öneririsiniz ? Bide bu köpekler için özel üretilen ıslak mendillerden kullanmalımıyım ?

8 CEVAP

pugkaan

Normal köpekler için üretilen ıslak mendilleri demek istedim

minnoskoss_123

Böyle birşey olduğunu yeni öğrendim:P Islak mendil yerine köpeğinizi nanohavlu ile silin derim. Instagram: https://www.instagram.com/nanohavlu/

pugkaan

Saolun, Bende bunu yeni öğrendim :D Peki önerebileceğiniz bir şampuan varmı

minnoskoss_123

Bebek şampuanı ile bile yıkayabilirsiniz. Ama Trixie, Gimdog gibi markaların şampuanlarını kullanabilirsiniz. (Yıkarken şampuanın göz ile temas etmemesine dikkat edin.)

dlwlrma

Bende GimDog önerebilirim.Kendi köpeğime kullanıyorum.

Ayse_naz_G

Ben ultra hassas bebek şampuanı kullanıyorum.Köpek veya bebek şampuanı faretmez,sulandırıp kullanın ki cildi tahriş olmasın.

minnoskoss_123

Islak mendil?

minnoskoss_123

Nano havlu mu demek istediniz?