N&D Mama

Lavinyaa

Yeni mamaya alışma aşamasında ishal normal mi ? Proplandan n&d ye geçtim dışkısı hem çok siyah hem de çok cıvıktı normal mi aroması da değişti çünkü

5 CEVAP

Gamzessven

Karıştırmadan mı geçtiniz proplanla ndyi

Gamzessven

Koyu olması normal nd fazla proteinli olduğu için koyu oluyor kaka. Cıvıklığını gözlemleyin düzelir diye tahmin ediyorum

nd tahıl içermediği için ve daha çok protein içerdiği için proplandan geçişte böyle bişey normal ama sık sık kontrol etmekte fayda var. nd ve proplanı karıstırın olabildiğince alışana kadar nd az koymaya çalısın.

Lavinyaa

Yok bir haftadır karıştırıyorum daha yeni dün tamamen n&d verdim bugün dışkısı cıvıktı düzelir mi ki alışma aşaması mı acaba dedim

Lavinyaa

Tamam teşekkür ederim