58-60 Günlük Yavru Acil !

dlwlrma

Arkadaşlar 58-60 günlük gözleri iltihaplı bir kedi var . (@sokaktaki_patiler'İN KEDİSİ.ARKADAŞIZ DA)
Bugün onu veterinere götüreceğiz.İltihap dışında tedavi için aşı yapar mı?
Pire falan olabilir yavruda.
Aşı yaparsa eve alma gibi bir drumum yok.Annesi emziriyor yavrucağı daha.

ASIL SORUM ŞU ?

Yavruya aşı yapılırsa sokakta kalacak maalesef.Sorun olur mu ?

6 CEVAP

dlwlrma

Arkadaşlar maalesef sol gözü kaybetmiş iz.Ameliyatla alınacak.Eğer alınmazsa diğer göz0de gidermiş 2 haftaya.Ameliyat sonrası misafirim olacak.İyileşince de sahiplenilecek.

dlwlrma

GÜNCEL

Amon

Anne ve yavrular için içinde barınabilecekleri bir kutu hazırlayıp, sürekli de kontrol ederseniz kalabilir sokakta. Ev gibi olmaz tabii, tehlikeler her zaman mevcut olacaktır ama güvenli bir yere koyulmuş, içi minderli ya da örtülü bir kutu çok iyi gelir onlara.

Anonymus552223

Iltihap icin aşi degil de antibiyotik veya damla oluyor. Damlasini duzenli kullanmalari lazim sokakta da olsa

dlwlrma

Teşekkürler çok rahatladım.Zaten bir kutu yaptık.Koyacaktık.Eğer eve alabilirsem denerim ama 1 köppek 1 kedi biraz zor olur.

dlwlrma

Annedede pire olabilir.Sirke yada limonlu ve yol varmış.İşe yararmı.Kedi yaklaştırıyor.Bazen ekleyebiliyor um ama zor.Pire tasmasına tepkisi ne olur.Bütçem herbamaxa yetiyor.