Egzamaya Cozum

Sorguc84

Kedim 4 aylik kulaginin ust kisminda tuy dokumu kizariklik ve kabariklik var.veteriner egzama dedi ama bu veterinerler hep paraya bakiyor bi suru maliyet cikardilar ne yapabilirim yardim acil lutfen

3 CEVAP

hazalkazan

veteriner gözetiminde olsa tabiki çok daha iyi olur çünkü bu tarz deri problemleri sadece dışardan müdahale ile atlatılamayabiliyor, ben yavru köpeğimde yaşadım egzama sorununu iki sene kadar önce, veteriner dışında yaptığımız yardımlardan bahsediyim. kızarıklık olan ve yara olan kısımları batikonla temizledik ve üstüne silverdin krem kullandım, sürekli temiz kalması önemli. bir de hipoalerjenik mama kullanmaya başladık hemen, o zamandan beri de brit care mama kullanıyorum

egzama için nasıl bir çözüm önerdiler veterinere güvenmiyorsanız başka bir veterinere götürmelisiniz deri hastalıkları ciddi olabiliyor ilerleyince.

Sorguc84

Maddi durum iyi olmadigindan evde yapilabilecek dogal cozum var mi die sordum.ya da egzama tedavisi goren kediniz varsa neler yaptiniz onu merak ediyorum