Kedimin Şaşırdığım Doğumu

Eienn

İran kedisi kedim 65 gün de doğurdu 3 yavru ve 29 saat sonra 2 yavru daha dünyaya geldi bişey duymustum göbek Bağları çiftmi ne diye yani 6 tane mi doğurur 1 şuan içinde mi

3 CEVAP

Anonymus552223

Yoo bes tane de dogurabiliyorlar illa cift olacak diye birsey yok

Eienn

Çok sevindim içimi rahatlattınız bizim apartmanda yaşlı bi teyze var o öyle demişti galibs

Gozdetemizel

Yoo gobek baglari cift diye birsey yok.zaten en cok 1 gun sonra geri kalan yavrulari dogurur diye biliyorum.baska yavru yoktur heralde varsa da hissedersiniz karnina dokununca.mutlulukla buyusun minnoslar