Kuru Mama Saklama

Anket

Buzdolabında
(2 oy)
Kilitli mama paketinde
(16 oy)
Cam kavonozda serin bir yerde
(11 oy)
Cam kavonozda buzdolabinde
(1 oy)
Toplam (30 oy)

merhaba arkadaşlar fazla kuru mamaları nerde nasıl saklıyorsunuz özellikle yaz aylarında?

10 CEVAP

Ahmet9494

2-2.5 kilo mama alan bir kutum var mama kendi paketinde duruyor 5-6 günde bir dolduruyorum kutumu bir sıkıntı yaşamadım şimdilik bozulma bayatlama vs.

BalliBadem

Bende merak ediyordum Bi kediye 15 20 kg alıp nasıl saklıyorsunuz

Tam1cat

Ben de aynı şekilde sanırım 5 kilo alan bir cam kavanoza koyuyorum artan kendi paketinde ağzını sıkınca bantlayıp güneş görmeyen bi yerde bırakıyorum

smallarmy

Cav kavonoza koyulur.

smallarmy

Cav kavonoza koyulur.

BalliBadem

Bi şey sorcam tek kediye 20 kg kilo alsam nasıl olur bozulur mu

dlwlrma

İyi muhafaza ile bozulmaz

PiremsesKutsi

Ben de eski mama paketlerine (1.5kg'luk) doldurup tekrar poşete koyuyorum hava almasın diye.

Zynpkck

Bende saklama kabında tutuyorum gerisi kendi poşetinde kalıyo hava geçirmicek şekilde iyice bantlıyorum taptaze kalıyo

Gozdetemizel

Normalde saklama kabinda ama havalar isindigindan beri buzdolabinda.