Alüminyum Doğrama Pencere İçin Kedi Teli

Merhaba aranızda alüminyum pencerelere sahip evinde kedi teli yaptırmış bir kişi var mı acaba? Görüştüğümüz tüm tor/sineklik yapan insanlar alüminyum doğramalar için sinekliklerin mümkün olmadığını pencere doğramalarının iç derinliğinin çok az olduğunu söylüyor. Bir çözüm öneriniz var mı?

1 CEVAP

Gozdetemizel

Bizimkiler disardan sabit durumda.pencereler aliminyum.acilip kapanmiyor kapi teli haricinde tellerin hicbiri.ancak bahce katindayiz oyuzden beni rahatsiz etmiyor acilip kapanmamasi.bizim tellerimiz metal sık dokuma