Kedim Bizim Tuvaletimize Çişini Yapıyor Sizce Neden

Bakambu

her sabah yapıyor

7 CEVAP

Serem

Bence klozete alışması çok güzel kum derdinden kurtulmuşsunuz.

tulayozcan

eğer kumu çok pisse oraya yapmak istemeyebilir ama bence bu çok güzel bir durum kendiliğinden klozete alışmış

sirindostum

Kum kabına yapıyor mu ? Eğer yapmıyorsa endişelenecek birşey yok , belki idrar kokusunu oradan aldığı için oraya yapıyordur .

kittycat

Kediniz kendiliğinden klozete alışmış daha ne istiyorsunuz ki :) ama siz yinede kum bulundurmayı ihmal etmeyin. Acaba kumu temiz olmadığı içinmi klozeti kullanıyor?

grsymerve

nasıl kendiliğinden alışmış ya ne güzel:) keşke benimkide alışsaydı:) kumu falan pis değildir büyük ihtimal temizliyorsunuzdur ama ilginc bir şey gerçekten şanslısınız:)

187ers

daha ne istiyorsunuz? :)

gokceyigit

Tuvalete yapmayı kendiliğinden öğrendiyse ne mutlu size