Bugün Yavrumu Yıkayacağım Tavsiyeleriniz Var Mı?

oguzhan817

Dış parazitten sonra 1.5 hafta geçti bu salıda iç parazit oldu ama ne kusma ne de dışkıda parazit vardı, ölü şekilde siyah noktalar var sadece tüylerinin içerisinde fazla sayıda, bugün yıkamayı düşünüyorum tavsiyeleriniz var mı?

6 CEVAP

Ben olsam hiç yıkamam. Pire tarağıyla güzelce tararım. Yavruydu sanırım kediniz, özellikle yavru kedileri yıkamak hiç tavsiye edilmiyor.

Fatiko

Çok çabuk hasta olurlar sık bir tarakla tarayın. Sirkeli su sıkın.

Rana45

Diş fırçasını 3/1 oranla su ile sirkeyi karıştırıp tarayın. O noktalar pire. Beyaz bir örtü üstünde tarayın(havlu peçete) sonrasında zaten kendini yalayarak temizler.

dumankapan

ŞUANDA MEVSİM GEÇİŞİN DE YIKAMANIZI TAVSİYE ETMİYORUM EĞER KEDİNİZ 6 AYLIKTAN AŞAĞIDAYSA KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM ÇÜNKÜ İLK 6 AY BEBEKLİK TÜY KÖKLERİ GÜÇLENME DÖNEMİDİR BİRDE CİNSİNE GÖRE DEĞİŞİR

dumankapan

SAÇ KURUTMA MAKİNASINDAN KORKMUYOR İSE SAÇ KURUTMA MAKİNASIYLA BİRLİKTE ILIK AYARDA TARAYARAK YAPABİLİRSİNİZ TEMİZLENECEKTİR.

Anonymus552223

Mevsim gecisi degil ki yaz suan.. o kadar da bisey olmaz bence. Kafasini yikamayin