Kedinin Gözü Şişmesi, Kapanması

buraksari40

Sokakta beslediğim ara sıra evime aldığım yavru kendilerinden birisi bugün az önce bu şekilde geldi, her hangi bir acı rahatsızlık belirtisi yok ancak biraz durgun ve sakin, nedeni nedir, ne yapmalı?

*Fotoğrafı kardeşim gönderdi, iş yerinde olduğum için akşama kadar onu veterinere götüremem.

3 CEVAP

Eczaneden gentagut damla alıp damlatın. Ilık çayla bakım yapın her gün.

Sselin1

Genta damla terramycin merhem kullanabilirsiniz ama once bir veterinere gösterin bence.

GammaLamina

Bir ilaca başvurmadan sadece temiz tutun ve gelince veteriner hekime götürün. Gözü enfeksiyon kapmış gibi ama etrafındaki tüyler de dökülmüş. Mümkünse kardeşiniz de şimdi götürebilirse daha iyi olur sanki.