Irk Maması

pugtomris

Selamlar. Pug yavrum ND küçük ırk mamasını kullanıyor. O mamanın 12 kilosu olmadığından orta-büyük ırk yavru köpek mama aldım ND’nin. Bu ırk boyutuna göre olan mamaların farkı nedir? Orta ırk yavru maması küçük ırka verilemez mi?

4 CEVAP

dlwlrma

İçerik ve vitamin eklemeleri Azda olsa farklı.

pugtomris

ND Küçük Irk 2.5 KG 120₺ iken orta ırk 12 KG 260₺. Mantıklı bir şey yaptım diye düşünüyorum. Sizce?

Tanecikleri biraz daha büyüktür sadece. İçeriğinde çok fark olduğunu sanmıyorum.

dlwlrma

İçerikte zaten çok az bir fark var