Naturea / Kısır Kedi?

PiremsesKutsi

Merhaba, kısırlaştırılmış olan Kutsi oğluma bu mamayı almayı düşünüyordum başka alternatif olmadığı için. Kullanan ve öneren var mı acaba?

2 CEVAP

Sselin1

Kullanmadim ama icerik olarak gayet güzel bir mama kisir kediniz icin de uygun. Ama sanirm balikli mamasini alacaksiniz kuru mama sadece balik icerdigi icin yas mama olarak farkli protein kaynaklarini kullanirsaniz kediniz daha dengeli bir sekilde beslenmis olur

PiremsesKutsi

Evet, N&D'de sorun yaşadığımız için başka mamaya geçmek zorundayız. Fiyatı biraz tuzlu ama yapacak bir şey yok. Teşekkür ederim.