Yavru Kedi Bakmadan Önce Ne Yapılmalı ?

sirindostum

İran kedisi kızıma eş arıyordum ama yavrulara nasıl bakacağımı düşünemedim. Yavru iran kedilerinin bakımı zor mudur ne zaman sevebilirim ? Bu arada erkek iran kedisi olanlarla kızımı buluşturabilirim .

2 CEVAP

gokceyigit

siz kızınıza bakacaksınız oda yarularına

Merhaba,Zaten anne yavrularını kendince bakacaktır, emzirecektir , tuvalet eğitimi verecektir. 2 aydan sonra iş size düşüyor kuru mamaya geçiş yapıyorsunuz onun haricinde onlar için özel bir yer olmalı anne büyük ihtimalle orada doğum yapacak be orada bakacaktır ama siz yinede ya bir veteriner yada bir catteryden iyice öğrenin. Buarada hamile bir kediyede bakabilecekmisiniz bunuda düşünün...