Soru Değil Belki Hoşunuza Gider

Bilgeylmz

Benimki toka ve pipete bayılıyor. Ben de ipin bir ucuna pipet, bir ucuna toka bağladım. Deliriyor, gözlerime bakıyor beni oynat diye. Belki siz de yaparsınız. Çok basit bir şeyle eğleniyor :DD

4 CEVAP

baranos

Çok tatlı, böyle özel oyuncaklar da çok güzel. Bol bol eğlendirin, yorun, iyi mama yedirin ve yaşatın.

GammaLamina

Nasıl da bakıyor, tam bir bebiş resmen! Ben de ufak bir uyarı geçmek istiyorum. Oyun dışında tokayı ulaşabileceği yere koymayın. Isırayım derken yutanlar olabiliyor. Maalesef bir arkadaşımın kedisini bu yüzden kaybetmiştik.

guineapigela

Oyy yerim ben onu❤

guineapigela