Dikişten Gelen Kan

KomurveMia

İki kedimi kısırlaştotdım geçen cumartesi. Bugün ikisininde dikişinde pembe su akmış. Bu ne demek kötü bişey mi? Birisi yatağımda yatarken akmış yorganıma bulaşmış. Pembemsi su böyle kan gibi

7 CEVAP

KomurveMia

Şiş değil kabuk tutmuş. İkiside fazla yaşamıyor orayı. Sanıeım yara kabul tutuyor bunlar hareket edincede kabuktan su akıyor. Bugün teramisin krem alıcam

Anonymus552223

Şismi yara, iltihapli mi?

dumankapan

ÖNCELİKLE ÇOK CİDDİ BİR DURUM DEĞİL... ANCAK İLTİHAP OLAYINA KARŞI VETERİNERE ACİL OLARAK GÖRÜŞME YAPMANIZDA FAYDA VAR. ÇÜNKÜ YARALARDA İLTİHAP OLAYININ EN BÜYÜK ETKENİ KANAMA VEYA BENZERİ AKINTILARDIR.

Gozdetemizel

Bizimki dikislerini actiginda da akmisti.yaladiklari icin oluyor.baya gecti sanirim operasyonun uzerinden biz hekim tavsiyesiyle enfeksiyon olmasin diye furasin merhem surup gazli bez kapattik.kabuk dustukten sonrada gunde 1 kez baticon dedi

Anonymus552223

Şis degilse iltihap degildir

Gozdetemizel

Furasin fusidin daha iyi demisti teramicinde is gorur heralde.ztn kremi surunce yumusar duser kabuk.pek nazli cikti bizimkiler

Tam1cat

Fucidin ve Hindistan cevizi yağının çözemeyeceği dert yok :D