Kedilerim Pirelendi

Merhaba arkadaşlar benim iki tane kedim var biri erkek biri dışı fakat ikisi de pirelen de veterinere de götür emiyorum maddi durumdan dolayı şu anlık. Sizin doğal yollarla önerebileceğiniz pirelerden kurtulma yöntemi var mı? Yorumlara yazarsınız sevinirim☺️

3 CEVAP

Sorguc84

2 hafta once yavru kedilerimde vardi.Kedilerinizi vetwrinerin yapacagi ense damlasiyla kurtarabilirsiniz yada evde pire taragi ile tarayip sirkeli suya taragi batirin.biberiye yagini ensesine damlatirsaniz bu da dogal bir yontem olacaktir.

Veterinere götürmenize gerek yok internetten ya da pet shoptan dış parazit damlası alıp kendiniz yapabilirsiniz. Doğal yöntemlerle tamamen geçmeyecektir bence.

dlwlrma

Damla uygularken dikkat etmellisin !