Misafir Kedi

Fiona00

Merhaba arkadaşlar
Bir arkadaşımın erkek kedisini bir günlüğüne misafir edeceğim yarın bana bırakacak ve ertesi gün gelip alacak şehir dışına çıkması gerektiği için ve dört gün önce rica etti bende tabiki kalabilir dedim. Evimde 9 aydır benimle yaşayan sokaktan sahiplendiğim dünyalar güzeli bir kızım var tekir cinsi 11 aylık şu an Kedim henüz kısır değil yaşına girmesini ve biraz kilo almasını bekliyorduk veterinerimle. Arkadaşlar kızım iki gündür kızgınlıkta ve erkek kedi geldiğinde çitfleşmelerinden korkuyorum çünkü o da henüz kısır değil ayrı odalarda tutmayı düşünüyordum zaten ama kızgınlıkta olması beni tedirgin etti erkek kediler hakkında pek bir bilgim yok ama evleri dışında çitfleşmezler diye duymuştum ne kadar doğrudur acaba

11 CEVAP

Gozdetemizel

Kendi kedinizi strese sokmayin gelen kediyi kapali odada tutacaksiniz mecbur.arkadasinizdan da cekinmeyin.arayin benim kedim kizginliga girdi bu sartlar altinda senin kedini bir odada kapali tutmak zorundayim cunki ciftlesmesini istemiyorum deyin.anlayacaktir ya da bir odada kapali kalmasini istemezse baska bir cozum bulmak zorunda.

Anonymus552223

Tek bir gun icin misafir kedinin sahibi, kedisini evde biraksin bir dahaki sefere, konuyla alakasiz oldu ama:) bir iki gun icin kedinin alistigi yeri degistirmek daha kötu. Yeterli mama su koysaydi evde de kalabilirmis

Fiona00

arkadaşıma söylemekten çekindim istemediğimi düşünmesinden kırılmasından korkuyorum

Fiona00

teşekkür ederim cevabınız için zaten iki gündür huzursuz sürekli yerlerde bu konu yüzünden bende gerilmiştim iyice anlayış göstericeğinden eminim aslında ama iki gündür uykusuzluk kızımın miyavlamaları bende stresliydim arada erkek kedinin yanına girip onunla vakit geçirir ilgilenirim onu da strese girsin istemiyorum 1 gün sonuçta umarım problemsiz atlatabiliriz

Gozdetemizel

Benim kedim suan esimle şantiyede konteyner 1 odada kaliyor.disari baksin diye camin onune masa ustune de tasima kutusunu koydu.o sekilde camdan disari bakiyor.tek oda ama sıkılmiyor 1 gunden biseycik olmaz.

Fiona00

Anladım teşekkürler ilgilendiğiniz için arkadaşımla görüştüm problem olmaz sıkılmaz tek oda da kaldığında citleşmezler zaten takma sen kafana dedi

Fiona00

Anladım teşekkürler ilgilendiğiniz için arkadaşımla görüştüm problem olmaz sıkılmaz tek oda da kaldığında citleşmezler zaten takma sen kafana dedi

Fiona00

Kedimi işe gitmelerim dışında yanlız bırakmadım hiç ama birkaç gün yanlız kalmayı da problem etmeyeceklerini okumuştum buradan ama arkadaşım rica edince de diyemedim olur tabiki dedim kızımın kızgınlığa gireceğini de düşünemedim tabiki peki bir şey daha sorabilir miyim kızım çok miyavliyor daha doğrusu bağırıyor şu an erkek kedi de bağırır mı sizce onu duydukça

Anonymus552223

Birbirlerini gordukce ve kokusunu aldikca daha cok cosabilirler evet

Gozdetemizel

Bugece hareketli gececek :):):)

Fiona00

İnşallah birkaç hafta sonra kedim hamile başlığı açmam yada komşularım evden attırmak istiyor başlığı :) yeterince ses yapıyoruz tek başımıza zaten