Topallıyor

dlwlrma

Kendine asla yaklaştırmayan 1 yaşındaki sokak kedim topallıyor ama ayağında birşey yok.Kızarıklık vs.sol ön partisine basmıyor.Ne yapabilirim?:(

21 CEVAP

ağ file gibi bişeyle yakalamayı deneyebilirsin topalliyorsa hersey olabilir bir hastalik, ayağına diken batması, bişey sokması vs vs

beautifulcat

Ciddi bir durum olabilir, hekime gidemiyorsanız eve çağırılan veteriner hekimler var, belli bir ücret karşılığında evde muayene ediyorlar kliniğe gitmeyen hayvanlar için.

dlwlrma

Elimden geleni yapacağım.Burada yapacak bir şey yok m

Kırık olabilir yada çatlak

dlwlrma

Arkadaşlar birşeyi yok.Bugün geçti.Zaten dün inceledim.Veterinerde tatile gitmişti.Allaha şükür geçti:)Teşekkürler herkese.

z-liyya

Patisi kırılmış olabılır benım keıdmde oyleydı kırık çıktı